MASMCG48A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG48A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG48A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
152 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG48A
Številka dela MASMCG48A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13646 pcs Podatkovni list MASMCG48A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5768
1086-5768-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCG48CA/TR
MASMCG48CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: HI REL TVS
Na zalogi: 14539 pcs
Prenesi: MASMCG48CA/TR.pdf
RFQ
MASMCG45A
MASMCG45A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
Na zalogi: 13190 pcs
Prenesi: MASMCG45A.pdf
RFQ
MASMCG48AE3
MASMCG48AE3
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB