MASMCG15A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG15A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG15A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG15A
Številka dela MASMCG15A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15652 pcs Podatkovni list MASMCG15A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5700
1086-5700-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61.5A Zmogljivost @ Pogostost -