MASMCG100AE3
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG100AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 100V 162V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG100AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG100AE3
Številka dela MASMCG100AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14532 pcs Podatkovni list MASMCG100AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 100V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Napetost - razčlenitev (min) 111V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5661
1086-5661-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCG10A/TR
MASMCG10A/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: HI REL TVS
Na zalogi: 18356 pcs
Prenesi: MASMCG10A/TR.pdf
RFQ
MASMCG10AE3
MASMCG10AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 10V 17V DO215AB
Na zalogi: 13077 pcs
Prenesi: MASMCG10AE3.pdf
RFQ
MASMCG100A
MASMCG100A
Opis: TVS DIODE 100V 162V DO215AB