MASMBJSAC50
MicrosemiMicrosemi
MASMBJSAC50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBJSAC50
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 50V 88V DO214AA
Podatkovni listi: MASMBJSAC50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBJSAC50
Številka dela MASMBJSAC50 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 50V 88V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12595 pcs Podatkovni list MASMBJSAC50.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 50V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 88V
Napetost - razčlenitev (min) 55.5V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-5648
1086-5648-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMBJSAC5.0
MASMBJSAC5.0
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 5V 10V DO214AA
Na zalogi: 11310 pcs
Prenesi: MASMBJSAC5.0.pdf
RFQ
MASMBJSAC50E3
MASMBJSAC50E3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 50V 88V DO214AA
Na zalogi: 13048 pcs
Prenesi: MASMBJSAC50E3.pdf
RFQ
MASMBJSAC6.0
MASMBJSAC6.0
Opis: TVS DIODE 6V 11.2V DO214AA
Prenesi: MASMBJSAC6.0.pdf
MASMBJSAC50E3/TR
MASMBJSAC50E3/TR
Opis: TVS
Prenesi:
MASMBJSAC45E3
MASMBJSAC45E3
Opis: TVS DIODE 45V 77V DO214AA
Prenesi: MASMBJSAC45E3.pdf
MASMBJSAC5.0E3/TR
MASMBJSAC5.0E3/TR
Opis: TVS
Prenesi:
MASMBJSAC5.0E3
MASMBJSAC5.0E3
Opis: TVS DIODE 5V 10V DO214AA