MASMBJ7.5CA
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ7.5CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBJ7.5CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA
Podatkovni listi: MASMBJ7.5CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
167 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBJ7.5CA
Številka dela MASMBJ7.5CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13769 pcs Podatkovni list MASMBJ7.5CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Napetost - razčlenitev (min) 8.33V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 1086-5598
1086-5598-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.5A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMBJ70CA
MASMBJ70CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 70V 113V DO214AA
Na zalogi: 17690 pcs
Prenesi: MASMBJ70CA.pdf
RFQ
MASMBJ70A
MASMBJ70A
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 18786 pcs
Prenesi: MASMBJ70A.pdf
RFQ
MASMBJ7.5CAE3
MASMBJ7.5CAE3
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA