MASMBJ64AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ64AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBJ64AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 64V 103V DO214AA
Podatkovni listi: MASMBJ64AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBJ64AE3
Številka dela MASMBJ64AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15613 pcs Podatkovni list MASMBJ64AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Napetost - razčlenitev (min) 71.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-5589
1086-5589-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMBJ60CAE3
MASMBJ60CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Na zalogi: 16288 pcs
Prenesi: MASMBJ60CAE3.pdf
RFQ
MASMBJ64A
MASMBJ64A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 64V 103V DO214AA