MASMBJ40AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ40AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBJ40AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
Podatkovni listi: MASMBJ40AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBJ40AE3
Številka dela MASMBJ40AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 17725 pcs Podatkovni list MASMBJ40AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-5545
1086-5545-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMBJ36CA/TR
MASMBJ36CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: HI REL TVS
Na zalogi: 18012 pcs
Prenesi: MASMBJ36CA/TR.pdf
RFQ
MASMBJ43A
MASMBJ43A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA
Na zalogi: 15431 pcs
Prenesi: MASMBJ43A.pdf
RFQ
MASMBJ40A
MASMBJ40A
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA