MASMBJ26CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ26CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBJ26CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Podatkovni listi: MASMBJ26CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
167 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBJ26CAE3
Številka dela MASMBJ26CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16099 pcs Podatkovni list MASMBJ26CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 26V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Napetost - razčlenitev (min) 28.9V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 1086-5517
1086-5517-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.2A