MASMBJ22A
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ22A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBJ22A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA
Podatkovni listi: MASMBJ22A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBJ22A
Številka dela MASMBJ22A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14623 pcs Podatkovni list MASMBJ22A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Napetost - razčlenitev (min) 24.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-5506
1086-5506-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.9A Zmogljivost @ Pogostost -