MASMBJ18AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ18AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBJ18AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA
Podatkovni listi: MASMBJ18AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBJ18AE3
Številka dela MASMBJ18AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14711 pcs Podatkovni list MASMBJ18AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-5499
1086-5499-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.5A Zmogljivost @ Pogostost -