MASMBG85CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBG85CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBG85CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO215AA
Podatkovni listi: MASMBG85CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
177 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBG85CAE3
Številka dela MASMBG85CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18090 pcs Podatkovni list MASMBG85CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena 1086-5429
1086-5429-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMBG8.5CAE3
MASMBG8.5CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA