MASMBG8.5A
MicrosemiMicrosemi
MASMBG8.5A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBG8.5A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA
Podatkovni listi: MASMBG8.5A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
164 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBG8.5A
Številka dela MASMBG8.5A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16922 pcs Podatkovni list MASMBG8.5A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 8.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Napetost - razčlenitev (min) 9.44V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-5422
1086-5422-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.7A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMBG8.5CAE3
MASMBG8.5CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA
Na zalogi: 16748 pcs
Prenesi: MASMBG8.5CAE3.pdf
RFQ
MASMBG8.0AE3
MASMBG8.0AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8V 13.6V DO215AA
Na zalogi: 14484 pcs
Prenesi: MASMBG8.0AE3.pdf
RFQ
MASMBG85A
MASMBG85A
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO215AA