MASMBG2K3.3E3
MicrosemiMicrosemi
MASMBG2K3.3E3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBG2K3.3E3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 3.3V 5.8V DO215AA
Podatkovni listi: MASMBG2K3.3E3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBG2K3.3E3
Številka dela MASMBG2K3.3E3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 3.3V 5.8V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6479 pcs Podatkovni list MASMBG2K3.3E3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 3.3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 5.8V
Napetost - razčlenitev (min) 4.6V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 2000W (2kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-5331
1086-5331-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -