MASMBG10A
MicrosemiMicrosemi
MASMBG10A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMBG10A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 10V 17V DO215AA
Podatkovni listi: MASMBG10A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
164 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMBG10A
Številka dela MASMBG10A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 10V 17V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15223 pcs Podatkovni list MASMBG10A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 10V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Napetost - razčlenitev (min) 11.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-5248
1086-5248-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.3A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMBG100CA
MASMBG100CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 100V 162V DO215AA
Na zalogi: 14065 pcs
Prenesi: MASMBG100CA.pdf
RFQ
MASM-14R-25-30
MASM-14R-25-30
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Na zalogi: 121312 pcs
Prenesi: MASM-14R-25-30.pdf
RFQ
MASMBG10AE3
MASMBG10AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 10V 17V DO215AA