MALCE16AE3
pregled izdelka
Številka dela: MALCE16AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 16V 26V CASE-1
Podatkovni listi: MALCE16AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MALCE16AE3
Številka dela MALCE16AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 16V 26V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6681 pcs Podatkovni list MALCE16AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 17.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-4060
1086-4060-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz