MALCE100AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MALCE100AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 100V 162V CASE-1
Podatkovni listi: MALCE100AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MALCE100AE3
Številka dela MALCE100AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5531 pcs Podatkovni list MALCE100AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 100V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Napetost - razčlenitev (min) 111V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-4036
1086-4036-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MALCE10AE3
MALCE10AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 10V 17V CASE-1
Na zalogi: 3781 pcs
Prenesi: MALCE10AE3.pdf
RFQ
MALCE100A
MALCE100A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 100V 162V CASE-1