LX8554-33CDD
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LX8554-33CDD
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 5A TO263 POWER
Podatkovni listi: LX8554-33CDD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LX8554-33CDD
Številka dela LX8554-33CDD Proizvajalec Microsemi
Opis IC REG LIN 3.3V 5A TO263 POWER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5467 pcs Podatkovni list LX8554-33CDD.pdf
Voltage Dropout (Max) 1V @ 5A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja TO-263, Power Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 83dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A TO-263, Power
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 5A