HS243100
MicrosemiMicrosemi
HS243100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HS243100
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 240A HALFPAK
Podatkovni listi: HS243100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HS243100
Številka dela HS243100 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 240A HALFPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6073 pcs Podatkovni list HS243100.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 860mV @ 240A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja HALF-PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer HALF-PAK Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 240A Chassis Mount HALF-PAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 8mA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 240A
Capacitance @ Vr, F 6400pF @ 5V, 1MHz