HS24040R
MicrosemiMicrosemi
HS24040R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HS24040R
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 240A HALFPAK
Podatkovni listi: HS24040R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HS24040R
Številka dela HS24040R Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 240A HALFPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5629 pcs Podatkovni list HS24040R.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 550mV @ 240A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja HALF-PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer HALF-PAK Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Schottky, Reverse Polarity natančen opis Diode Schottky, Reverse Polarity 40V 240A Chassis Mount HALF-PAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 12mA @ 40V Tok - Povprečni popravek (Io) 240A
Capacitance @ Vr, F 10500pF @ 5V, 1MHz