HS183100
MicrosemiMicrosemi
HS183100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HS183100
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 180A HALFPAK
Podatkovni listi: HS183100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HS183100
Številka dela HS183100 Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 180A HALFPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6495 pcs Podatkovni list HS183100.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 910mV @ 180A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja HALF-PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer HALF-PAK Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 180A Chassis Mount HALF-PAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5mA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 180A
Capacitance @ Vr, F 4800pF @ 5V, 1MHz