CPT20145D
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPT20145D
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE MODULE 45V 100A TO244AB
Podatkovni listi: CPT20145D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPT20145D
Številka dela CPT20145D Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE MODULE 45V 100A TO244AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6695 pcs Podatkovni list CPT20145D.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 680mV @ 200A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja TO-244AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-244AB Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Series Connection
natančen opis Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 45V 100A Chassis Mount TO-244AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 4mA @ 45V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 100A