APTM50AM25FTG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTM50AM25FTG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 500V 149A SP4
Podatkovni listi: APTM50AM25FTG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APTM50AM25FTG
Številka dela APTM50AM25FTG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET 2N-CH 500V 149A SP4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5253 pcs Podatkovni list APTM50AM25FTG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Paket naprave za dobavitelja SP4
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 74.5A, 10V
Moč - maks 1250W Pakiranje Bulk
Paket / primer SP4 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 29600pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1200nC @ 10V Vrsta FET 2 N-Channel (Half Bridge)
Funkcija FET Standard Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 500V 149A 1250W Chassis Mount SP4 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 149A