APTM20AM10STG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTM20AM10STG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 200V 175A SP4
Podatkovni listi: 1.APTM20AM10STG.pdf2.APTM20AM10STG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APTM20AM10STG
Številka dela APTM20AM10STG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET 2N-CH 200V 175A SP4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1033 pcs Podatkovni list 1.APTM20AM10STG.pdf2.APTM20AM10STG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 5mA Paket naprave za dobavitelja SP4
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 87.5A, 10V
Moč - maks 694W Pakiranje Bulk
Paket / primer SP4 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 13700pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 224nC @ 10V Vrsta FET 2 N-Channel (Half Bridge)
Funkcija FET Standard Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V
natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 200V 175A 694W Chassis Mount SP4 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 175A