APTM120U10SAG
MicrosemiMicrosemi
APTM120U10SAG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTM120U10SAG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 1200V 116A SP6
Podatkovni listi: 1.APTM120U10SAG.pdf2.APTM120U10SAG.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 570 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 570 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTM120U10SAG
Številka dela APTM120U10SAG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 1200V 116A SP6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 570 pcs Podatkovni list 1.APTM120U10SAG.pdf2.APTM120U10SAG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 20mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja SP6
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 58A, 10V
Odmik moči (maks.) 3290W (Tc) Pakiranje Bulk
Paket / primer SP6 Druga imena APTM120U10SAGMI
APTM120U10SAGMI-ND
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 28900pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1100nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1200V
natančen opis N-Channel 1200V 116A (Tc) 3290W (Tc) Chassis Mount SP6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 116A (Tc)