APTM120DA30T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTM120DA30T1G
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 1200V 31A SP1
Podatkovni listi: 1.APTM120DA30T1G.pdf2.APTM120DA30T1G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APTM120DA30T1G
Številka dela APTM120DA30T1G Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 1200V 31A SP1 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2527 pcs Podatkovni list 1.APTM120DA30T1G.pdf2.APTM120DA30T1G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja SP1
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 360 mOhm @ 25A, 10V
Odmik moči (maks.) 657W (Tc) Pakiranje Bulk
Paket / primer SP1 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 14560pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 560nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1200V natančen opis N-Channel 1200V 31A (Tc) 657W (Tc) Chassis Mount SP1
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 31A (Tc)