APTM100AM90FG
MicrosemiMicrosemi
APTM100AM90FG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTM100AM90FG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 1000V 78A SP6
Podatkovni listi: 1.APTM100AM90FG.pdf2.APTM100AM90FG.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 469 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 469 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTM100AM90FG
Številka dela APTM100AM90FG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET 2N-CH 1000V 78A SP6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 469 pcs Podatkovni list 1.APTM100AM90FG.pdf2.APTM100AM90FG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 10mA Paket naprave za dobavitelja SP6
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 105 mOhm @ 39A, 10V
Moč - maks 1250W Pakiranje Bulk
Paket / primer SP6 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 20700pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 744nC @ 10V Vrsta FET 2 N-Channel (Half Bridge)
Funkcija FET Standard Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V (1kV)
natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1000V (1kV) 78A 1250W Chassis Mount SP6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 78A