APTC80AM75SCG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTC80AM75SCG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 800V 56A SP6
Podatkovni listi: 1.APTC80AM75SCG.pdf2.APTC80AM75SCG.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 851 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 851 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTC80AM75SCG
Številka dela APTC80AM75SCG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET 2N-CH 800V 56A SP6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 851 pcs Podatkovni list 1.APTC80AM75SCG.pdf2.APTC80AM75SCG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 4mA Paket naprave za dobavitelja SP6
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 28A, 10V
Moč - maks 568W Pakiranje Bulk
Paket / primer SP6 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 9015pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 364nC @ 10V Vrsta FET 2 N-Channel (Half Bridge)
Funkcija FET Standard Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V
natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 800V 56A 568W Chassis Mount SP6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 56A