APTC60DAM18CTG
MicrosemiMicrosemi
APTC60DAM18CTG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTC60DAM18CTG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 143A SP4
Podatkovni listi: 1.APTC60DAM18CTG.pdf2.APTC60DAM18CTG.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 963 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 963 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTC60DAM18CTG
Številka dela APTC60DAM18CTG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 600V 143A SP4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 963 pcs Podatkovni list 1.APTC60DAM18CTG.pdf2.APTC60DAM18CTG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja SP4
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 71.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 833W (Tc) Pakiranje Bulk
Paket / primer SP4 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 28000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1036nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 143A (Tc) 833W (Tc) Chassis Mount SP4
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 143A (Tc)