APTC60AM18SCG
MicrosemiMicrosemi
APTC60AM18SCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APTC60AM18SCG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET 2N-CH 600V 143A SP6
Podatkovni listi: 1.APTC60AM18SCG.pdf2.APTC60AM18SCG.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 460 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 460 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APTC60AM18SCG
Številka dela APTC60AM18SCG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET 2N-CH 600V 143A SP6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 460 pcs Podatkovni list 1.APTC60AM18SCG.pdf2.APTC60AM18SCG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 4mA Paket naprave za dobavitelja SP6
Serija CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 71.5A, 10V
Moč - maks 833W Pakiranje Bulk
Paket / primer SP6 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 28000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 1036nC @ 10V Vrsta FET 2 N-Channel (Half Bridge)
Funkcija FET Standard Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 600V 143A 833W Chassis Mount SP6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 143A