APT7F100B
MicrosemiMicrosemi
APT7F100B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT7F100B
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 1000V 7A TO-247
Podatkovni listi: 1.APT7F100B.pdf2.APT7F100B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT7F100B
Številka dela APT7F100B Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 1000V 7A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16997 pcs Podatkovni list 1.APT7F100B.pdf2.APT7F100B.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 500µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247 [B]
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2 Ohm @ 4A, 10V
Odmik moči (maks.) 290W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena APT7F100BMI
APT7F100BMI-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 58nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V
natančen opis N-Channel 1000V 7A (Tc) 290W (Tc) Through Hole TO-247 [B] Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 7A (Tc)