APT5510JFLL
MicrosemiMicrosemi
APT5510JFLL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT5510JFLL
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 550V 44A SOT-227
Podatkovni listi: APT5510JFLL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APT5510JFLL
Številka dela APT5510JFLL Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 550V 44A SOT-227 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4636 pcs Podatkovni list APT5510JFLL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja ISOTOP®
Serija POWER MOS 7® Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 22A, 10V
Odmik moči (maks.) 463W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5823pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 124nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 550V natančen opis N-Channel 550V 44A (Tc) 463W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 44A (Tc)