APT50DF170HJ
MicrosemiMicrosemi
APT50DF170HJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT50DF170HJ
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOD DIODE 1700V SOT-227
Podatkovni listi: APT50DF170HJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT50DF170HJ
Številka dela APT50DF170HJ Proizvajalec Microsemi
Opis MOD DIODE 1700V SOT-227 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3126 pcs Podatkovni list APT50DF170HJ.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.7kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.2V @ 50A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja SOT-227
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Single Phase
natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.7kV Chassis Mount SOT-227 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 250µA @ 1700V
Tok - Povprečni popravek (Io) 50A