APT5010B2FLLG
MicrosemiMicrosemi
APT5010B2FLLG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT5010B2FLLG
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 46A T-MAX
Podatkovni listi: 1.APT5010B2FLLG.pdf2.APT5010B2FLLG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT5010B2FLLG
Številka dela APT5010B2FLLG Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 500V 46A T-MAX Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3826 pcs Podatkovni list 1.APT5010B2FLLG.pdf2.APT5010B2FLLG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja T-MAX™ [B2]
Serija POWER MOS 7® Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 23A, 10V
Odmik moči (maks.) 520W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Variant delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4360pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 95nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 46A (Tc) 520W (Tc) Through Hole T-MAX™ [B2]
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 46A (Tc)