APT44F80L
MicrosemiMicrosemi
APT44F80L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT44F80L
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 800V 44A TO-264
Podatkovni listi: APT44F80L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT44F80L
Številka dela APT44F80L Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 800V 44A TO-264 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4578 pcs Podatkovni list APT44F80L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-264
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 240 mOhm @ 24A, 10V
Odmik moči (maks.) 1135W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-264-3, TO-264AA Druga imena APT44F80LMI
APT44F80LMI-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 9330pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 305nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V
natančen opis N-Channel 800V 47A (Tc) 1135W (Tc) Through Hole TO-264 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 47A (Tc)