APT41F100J
MicrosemiMicrosemi
APT41F100J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT41F100J
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 1000V 41A SOT-227
Podatkovni listi: 1.APT41F100J.pdf2.APT41F100J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT41F100J
Številka dela APT41F100J Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 1000V 41A SOT-227 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1753 pcs Podatkovni list 1.APT41F100J.pdf2.APT41F100J.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 5mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja ISOTOP®
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 210 mOhm @ 33A, 10V
Odmik moči (maks.) 960W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC Druga imena APT41F100JMI
APT41F100JMI-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 18500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 570nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V
natančen opis N-Channel 1000V 42A (Tc) 960W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 42A (Tc)