APT30SCD65B
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT30SCD65B
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE SIC 650V 46A TO247
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije APT30SCD65B
Številka dela APT30SCD65B Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE SIC 650V 46A TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3960 pcs Podatkovni list
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.8V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 650V
Paket naprave za dobavitelja TO-247 Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-247-2
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Silicon Carbide Schottky natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 650V 46A Through Hole TO-247
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 600µA @ 650V Tok - Povprečni popravek (Io) 46A
Capacitance @ Vr, F 945pF @ 1V, 1MHz