APT29F100L
MicrosemiMicrosemi
APT29F100L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT29F100L
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOSFET N-CH 1000V 30A TO264
Podatkovni listi: APT29F100L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APT29F100L
Številka dela APT29F100L Proizvajalec Microsemi
Opis MOSFET N-CH 1000V 30A TO264 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3217 pcs Podatkovni list APT29F100L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-264
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 460 mOhm @ 16A, 10V
Odmik moči (maks.) 1040W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-264-3, TO-264AA Druga imena APT29F100LMI
APT29F100LMI-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 8500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 260nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V
natančen opis N-Channel 1000V 30A (Tc) 1040W (Tc) Through Hole TO-264 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)