APT150GT120JR
MicrosemiMicrosemi
APT150GT120JR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT150GT120JR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT 1200V 170A 830W SOT227
Podatkovni listi: 1.APT150GT120JR.pdf2.APT150GT120JR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT150GT120JR
Številka dela APT150GT120JR Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 1200V 170A 830W SOT227 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1855 pcs Podatkovni list 1.APT150GT120JR.pdf2.APT150GT120JR.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 150A
Paket naprave za dobavitelja ISOTOP® Serija Thunderbolt IGBT®
Moč - maks 830W Paket / primer ISOTOP
Druga imena APT150GT120JRMI
APT150GT120JRMI-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor No Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 9.3nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT NPT natančen opis IGBT Module NPT Single 1200V 170A 830W Chassis Mount ISOTOP®
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 150µA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 170A