APT10SCD65KCT
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT10SCD65KCT
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE SILICON 650V 17A TO220
Podatkovni listi: APT10SCD65KCT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije APT10SCD65KCT
Številka dela APT10SCD65KCT Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE SILICON 650V 17A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5617 pcs Podatkovni list APT10SCD65KCT.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.8V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 650V
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-220-3
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Silicon Carbide Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Silicon Carbide Schottky 650V 17A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200µA @ 650V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 17A