APT100GT120JR
MicrosemiMicrosemi
APT100GT120JR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APT100GT120JR
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka IGBT 1200V 123A 570W SOT227
Podatkovni listi: APT100GT120JR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APT100GT120JR
Številka dela APT100GT120JR Proizvajalec Microsemi
Opis IGBT 1200V 123A 570W SOT227 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2207 pcs Podatkovni list APT100GT120JR.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 100A
Paket naprave za dobavitelja ISOTOP® Serija Thunderbolt IGBT®
Moč - maks 570W Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor No
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 6.7nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT NPT
natančen opis IGBT Module NPT Single 1200V 123A 570W Chassis Mount ISOTOP® Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100µA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 123A Konfiguracija Single