2N2325AS
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2N2325AS
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka SCR 150V 20UA TO205AD
Podatkovni listi: 2N2325AS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 2N2325AS
Številka dela 2N2325AS Proizvajalec Microsemi
Opis SCR 150V 20UA TO205AD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3460 pcs Podatkovni list 2N2325AS.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 2.2V Stanje napetosti - izklop 150V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 600mV Paket naprave za dobavitelja TO-39 (TO-205AD)
Serija - Tip SCR Sensitive Gate
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
natančen opis SCR 150V Sensitive Gate Through Hole TO-39 (TO-205AD) Tok - stanje (On (AV)) (Max) 1.6A
Tok - stanje izklopa (maks.) 10µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) -
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 2mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 20µA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2N2324S
2N2324S
Proizvajalci: Microsemi
Opis: SCR 100V 200UA TO205AA
Na zalogi: 5979 pcs
Prenesi: 2N2324S.pdf
RFQ
2N2324U4
2N2324U4
Proizvajalci: Microsemi
Opis: SCR 100V 200UA 3SMD
Na zalogi: 6119 pcs
Prenesi:
RFQ
2N2325
2N2325
Opis: SCR 150V 200UA TO205AD