2285500-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2285500-R
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka NV-1608 BULK
Podatkovni listi: 2285500-R.pdf
Status RoHs Skladnost z RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2285500-R
Številka dela 2285500-R Proizvajalec Microsemi
Opis NV-1608 BULK Status svobodnega statusa / RoHS Skladnost z RoHS
Količina na voljo 3227 pcs Podatkovni list 2285500-R.pdf
Tip - Serija -
RoHS Status RoHS Compliant Vmesnik -
natančen opis Adapter Card
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: FRONT-SFL2,5/D32
Na zalogi: 477 pcs
Prenesi: 2285593.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: SOLDER LUG 48POS SOCKET
Na zalogi: 1495 pcs
Prenesi: 2285315.pdf
RFQ
Opis: FLAT CONNECTOR SOCKET
Na zalogi: 2196 pcs
Opis: SCREW SOCKET 32POS GREEN
Na zalogi: 793 pcs
Prenesi:
Opis: SCREW SOCKET 32POS 5.08MM
Na zalogi: 806 pcs
Opis: FRONT-SFL2,5/F32/ZB
Na zalogi: 547 pcs
2285400-R
2285400-R
Proizvajalci: Microsemi
Opis: NV-1604 BULK
Prenesi: 2285400-R.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN ADAPT JACK-JACK SMB 50 OHM
Opis: SOCKET STRIP 48POS PNL MNT
Na zalogi: 363 pcs
Na zalogi: 717 pcs
Opis: TERM BLOCK
Na zalogi: 503 pcs
Opis: FLAT CONNECTOR SOCKET
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%