2280000-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2280000-R
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka ADAPTEC I-RA-HDMSAS-4SATA-SB-.8M
Podatkovni listi: 2280000-R.pdf
Status RoHs Skladnost z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2280000-R
Številka dela 2280000-R Proizvajalec Microsemi
Opis ADAPTEC I-RA-HDMSAS-4SATA-SB-.8M Status svobodnega statusa / RoHS Skladnost z RoHS
Količina na voljo 3847 pcs Podatkovni list 2280000-R.pdf
Specifikacije 800mm Serija -
RoHS Status RoHS Compliant Za uporabo s / sorodnimi izdelki 7, 7H, 7He, 7Q Series
Vrsta pripomočka Cable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CRIMPER, WIRE, BLUNT AMPLIVAR
Na zalogi: 254 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: INTERFACE MOD HDR 26POS 12-24AWG
Na zalogi: 5526 pcs
Prenesi: 2280051.pdf
RFQ
228-4817-19-0602J
228-4817-19-0602J
Proizvajalci: 3M
Opis: RECEPTACLE DIP SOCKET 28POS .4"
Na zalogi: 4920 pcs
Prenesi: 228-4817-19-0602J.pdf
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: INTERFACE MOD HDR 16POS 12-24AWG
Prenesi: 2280080.pdf
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET SOIC 28POS GOLD
Opis: CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS GLD
Prenesi: 228-4817-00-0602J.pdf
Proizvajalci: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Opis: CORD NEMA6-20P C-19SJT 8'2" 12/3
Opis: CONN SOCKET QFN 28POS GOLD
Opis: INTERFACE MOD HDR 10POS 12-24AWG
Opis: INTERFACE MOD HDR 20POS 12-24AWG
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%