2279800-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2279800-R
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka ADAPTEC I-HDMSAS-4SATA-SB.8M
Podatkovni listi: 2279800-R.pdf
Status RoHs Skladnost z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2279800-R
Številka dela 2279800-R Proizvajalec Microsemi
Opis ADAPTEC I-HDMSAS-4SATA-SB.8M Status svobodnega statusa / RoHS Skladnost z RoHS
Količina na voljo 2918 pcs Podatkovni list 2279800-R.pdf
Specifikacije 800mm Serija -
RoHS Status RoHS Compliant Za uporabo s / sorodnimi izdelki 7, 7H, 7He, 7Q Series
Vrsta pripomočka Cable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: ELECTRONIC HOUSING
Na zalogi: 92290 pcs
Prenesi: 2279745.pdf
RFQ
2279700-R
2279700-R
Proizvajalci: Microsemi
Opis: ADAPTEC I-HDMSAS-MSAS-1M
Na zalogi: 3178 pcs
Prenesi: 2279700-R.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 7.25MM
Prenesi: 2279703.pdf
227ALG035MFBJ
227ALG035MFBJ
Proizvajalci: Illinois Capacitor
Opis: CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V T/H
Prenesi: 227ALG035MFBJ.pdf
Opis: ELECTRONIC HOUSING
Proizvajalci: Microsemi
Opis: ADAPTEC I-RA-HDMSAS-4RASATA-SB-.
Prenesi: 2279900-R.pdf
227ALG035MGBJ
227ALG035MGBJ
Prenesi: 227ALG035MGBJ.pdf
227ALG025MFBJ
227ALG025MFBJ
Opis: CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V T/H
Prenesi: 227ALG025MFBJ.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN TERMINATOR JACK N 50OHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%