2277500-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2277500-R
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka ADAPTEC RAID 8805 SINGLE
Podatkovni listi: 2277500-R.pdf
Status RoHs Skladnost z RoHS
Stanje zalog 151 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 151 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2277500-R
Številka dela 2277500-R Proizvajalec Microsemi
Opis ADAPTEC RAID 8805 SINGLE Status svobodnega statusa / RoHS Skladnost z RoHS
Količina na voljo 151 pcs Podatkovni list 2277500-R.pdf
Tip SAS/SATA Serija Adaptec® 8
RoHS Status RoHS Compliant Število pristanišč 16
Vmesnik PCI Express natančen opis SAS/SATA Adapter Card PCI Express
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: CURR SENSE XFMR 1500A DIN RAIL
Na zalogi: 1524 pcs
Prenesi: 2277242.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN BNC JACK STR 50 OHM SOLDER
Na zalogi: 20567 pcs
Prenesi: 227726-3.pdf
RFQ
Opis: CONN SMA PLUG STR 50 OHM CRIMP
Opis: CONN BNC RCPT STR 50 OHM SOLDER
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: CURR SENSE XFMR 1600A DIN RAIL
Opis: CONN ELEMENT FOR PACT XFRMR
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%