2271100-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2271100-R
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka ADAPTEC RAID 6405 KIT
Podatkovni listi: 2271100-R.pdf
Status RoHs Skladnost z RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 2271100-R
Številka dela 2271100-R Proizvajalec Microsemi
Opis ADAPTEC RAID 6405 KIT Status svobodnega statusa / RoHS Skladnost z RoHS
Količina na voljo 5707 pcs Podatkovni list 2271100-R.pdf
Tip SAS/SATA Serija -
RoHS Status RoHS Compliant Število pristanišč 4
Vmesnik PCI Express natančen opis SAS/SATA Adapter Card PCI Express
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: PLUG, 2PIN WIRE TO WIRE CONNECTO
Na zalogi: 224256 pcs
Prenesi: 2271180-1.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: RELAY SOLID STATE
Na zalogi: 6414 pcs
Prenesi: 2271141.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: RELAY SOLID STATE
Na zalogi: 906 pcs
Opis: RELAY SOCKET 8 POS THROUGH HOLE
Opis: SSR RELAY SPST-NO 100MA 8-48V
Prenesi:
Opis: RECEPTACLE, 2PINS WIRE TO WIRE C
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%