JS28F512P33BFD
Micron TechnologyMicron Technology
JS28F512P33BFD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JS28F512P33BFD
Proizvajalec / znamka: Micron Technology
Opis izdelka IC FLASH 512M PARALLEL 56TSOP
Podatkovni listi: JS28F512P33BFD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
576 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JS28F512P33BFD
Številka dela JS28F512P33BFD Proizvajalec Micron Technology
Opis IC FLASH 512M PARALLEL 56TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10063 pcs Podatkovni list JS28F512P33BFD.pdf
Čas cikla pisanja - 105ns Napetost - oskrba 2.3 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH - NOR Paket naprave za dobavitelja 56-TSOP (14x20)
Serija Axcell™ Pakiranje Tray
Paket / primer 56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Druga imena 904396
904396-ND
JS28F512P33BF 904396
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 512Mb (32M x 16) Pomnilniški vmesnik Parallel
Format pomnilnika FLASH Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis FLASH - NOR Memory IC 512Mb (32M x 16) Parallel 40MHz 105ns 56-TSOP (14x20) Frekvenca ure 40MHz