R2000F-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
R2000F-TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R2000F-TP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka DIODE 500MA 2000V DO-41
Podatkovni listi: R2000F-TP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R2000F-TP
Številka dela R2000F-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE 500MA 2000V DO-41 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7031 pcs Podatkovni list R2000F-TP.pdf
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 2000V Paket naprave za dobavitelja DO-41
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Povratni čas obnovitve (trr) 500ns Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 2000V 500mA Through Hole DO-41
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 2000V Tok - Povprečni popravek (Io) 500mA
Capacitance @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz