HER201-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
HER201-TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HER201-TP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka DIODE GPP HE 2A DO-15
Podatkovni listi: HER201-TP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HER201-TP
Številka dela HER201-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE GPP HE 2A DO-15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3415 pcs Podatkovni list HER201-TP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 40V Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 50V
Paket naprave za dobavitelja DO-15 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 50ns
Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 50V 2A Through Hole DO-15 Tok - Povprečni popravek (Io) 2A
Capacitance @ Vr, F 50pF @ 4V, 1MHz