FSM15PL-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
FSM15PL-TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSM15PL-TP
Proizvajalec / znamka: Micro Commercial Components (MCC)
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 1A SOD123FL
Podatkovni listi: FSM15PL-TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FSM15PL-TP
Številka dela FSM15PL-TP Proizvajalec Micro Commercial Components (MCC)
Opis DIODE GEN PURP 600V 1A SOD123FL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 865964 pcs Podatkovni list FSM15PL-TP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja SOD-123FL Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 500ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123F
Druga imena FSM15PL-TPMSTR Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 600V 1A Surface Mount SOD-123FL Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 1A Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FSM15DSES
FSM15DSES
Proizvajalci: Sullins Connector Solutions
Opis: CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.156
Na zalogi: 7218 pcs
Prenesi: FSM15DSES.pdf
RFQ
FSM16J
FSM16J
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V